• najľahšia pôžička vybavenie

Rýchla pôžička do 350€

Pôžička od Ferratum je momentálne na našej stránke pozastavená, ako alternatívu využite služby spoločnosti Friendly Finance, ktorý poskytuje rýchlu pôžičku do výšky 700 EUR

Bezplatná žiadosť o pôžičku od 25 do 700 EUR

Rýchle pôžičky bez ručenia poskytované dospelým osobám bez záznamu v nebankovom registri a bankovom registri. Výška rýchlej pôžičky je od 25 do 75 € pre nových zákazníkov a od 25 do 350 € pre existujúcich zákazníkov spoločnosti. Splatnosť každej pôžičky je voliteľná na 15, alebo 30 dní.

Poskytovateľom pôžičky je spoločnosť Ferratum Slovakia s.r.o..
Po vyplnení online žiadosti o poskytnutie Ferratum pôžičky Vám bude na Vaše telefónne číslo, ktoré ste uviedli v žiadosti o pôžičku, zaslaná SMS správa s odpoveďou, či bola Vaša pôžička schválená. V prípade schválenia pôžičky Vám budú peniaze zaslané prostredníctvom poštovej poukážky na adresu Vášho trvalého bydliska. Ak ste opakovaný zákazník, pôžička môže byť zaslaná priamo na Váš bankový účet.

Ak o pôžičku Ferratum žiadate prvýkrát, Ferratum Vám vytvorí Váš osobný účet, na ktorý Vám pošle písomnú zmluvu o pôžičke a všetky ostatné dokumenty. V SMS správe zároveň obdržíte prístupové údaje k Vášmu účtu (meno a heslo). Ak Vám už v minulosti bol osobný účet zriadený, ostáva naďalej v platnosti a potrebné dokumenty obdržíte naň.